Ailenin Yıldızı Paketi
Digiturk üye ol

Ailenin Yıldızı Paketi

Ailenin Yıldızı Paketi

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi içerisinde bulunan herkese hitap eden kanal listesiyleailenizle birlikte izlemek istediğiniz tüm kaliteli kanal ve programlar bu pakette! En sevilen belgesel kanalları, her yaş aralığına uygun birbirinden eğlenceli çocuk kanalları, spor ve HD Kanallarıyla dolu dolu paket içeriği uygun fiyatlarla sizlerle!

Digiturk Paketi

Fiyat

Ailenin Yıldızı

30 TL/Ay

Aile Paketine Özel Kampanyalar

Paket İçeriğinde Neler Var?

Ailenin Yıldızı Paket İçeriği tüm bireylere doya doya TV keyfi yaşatıyor. Belgesel, Çocuk, Film ve Dizi, Spor, Müzik ve Yaşam Kanallarıyla HD Görüntü ve Mükemmel Ses Kalitesiyle Digiturk Evinizde!

Belgesel ve Çocuk Kanalları

En popüler ve kaliteli doğa, bilim, yaşam belgesel kanallarıyla, eğlenceli ve geliştirici çocuk kanallarıyla TV keyfini doya doya yaşayın.

Spor Kanalları

İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1, TFF 1.Lig Karşılaşmaları, Yerli ve yabancı spor kanallarıyla sporseverler bu kanalları çok sevecek.

beIN Kanalları

Farklı ülkelerin mutfak lezzetleri beIN Gurme, yerli belgeselleri beIN İZ, Yemek ve Eğlence konseptini beINHome&Entertainment kanalları bu pakette.

Eğlence Kanalları

Dünyaca ünlü oscarlı yıldızların yapımları beIN Movie Stars ve Gülmelere doyamayacağınız beIN Series Comedy ile keyifli dakikalar sizi bekliyor.

Ailenin Yıldızı Paketi Kanalları

Belgesel Kanalları

 

National Geographic HD

Kanal No: 181
 

 

bEIN İz TV

Kanal No: 182
 

 

Nat Geo People

Kanal No: 184
 

 

Nat Geo WILD

Kanal No: 185
 

 

ID X HD

Kanal No: 186
 

 

Discovery Showcase HD

Kanal No: 187
 

 

History

Kanal No: 188
 

 

Discovery

Kanal No: 191
 

 

Discovery Science HD