Avrupanın Yıldızı Paketi Kampanyası
Digiturk üye ol

Avrupanın Yıldızı Paketi Kampanyası

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçları tüm heyecanıyla Digiturk Paketleriyle birlikte uygun fiyata! Ailenin Yıldızı veya Filmin Yıldızı paketiyle birlikte dilediğiniz kampanyadan yararlanın, Digiturk’ün zengin içerikleriyle birlikte UEFA maçlarını keyifle izleyin.

Paket

Fiyat

Avrupanın Yıldızı Paketi

49 TL/Ay

 

 

Avrupa Yıldızı Paketine Özel Kampanyalar
 

 

Paket İçeriğinde Neler Var?

Avrupanın Yıldızı Paket İçeriği tüm bireylere doya doya TV keyfi yaşatıyor. Belgesel, Çocuk, Film ve Dizi, Spor, Müzik ve Yaşam Kanallarıyla HD Görüntü ve Mükemmel Ses Kalitesiyle Digiturk Evinizde!

Devler Ligi şimdi Digiturk’te!

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve dünyanın en seçkin futbol liglerinin maçlarını canlı izleyin; Birçok spor içeriğiyle yerli ve yabancı kanallarda!

Belgesel ve Çocuk Kanalları

En popüler ve kaliteli doğa, bilim, yaşam belgesel kanallarıyla, eğlenceli ve geliştirici çocuk kanallarıyla TV keyfini doya doya yaşayın.

beIN Kanalları

Farklı ülkelerin mutfak lezzetleri beIN Gurme, yerli belgeselleri beIN İZ, Yemek ve Eğlence konseptini beINHome&Entertainment kanalları bu pakette.

Eğlence Kanalları

Dünyaca ünlü oscarlı yıldızların yapımları beIN Movie Stars ve Gülmelere doyamayacağınız beIN Series Comedy ile keyifli dakikalar sizi bekliyor.