Filmin Yıldızı Paketi
Digiturk üye ol

Filmin Yıldızı Paketi

Digiturk Filmin Yıldızı Paketi ile her ay TV’de ilk kez yayınlanan 40 film evinizde! Ödüllü yönetmenlerin, dünyaca ünlü oyuncuların yer aldığı filmlerle aksiyondan komediye her türde filmler bu paketle sizlerle. Tüm belgesel, çocuk, yemek, eğlence ve spor kanallarıyla sinemaseverlere keyif yaratacak filmler bir arada!

Digiturk Paketi

Fiyat

Filmin Yıldızı

52 TL/Ay

 

Film Paketine Özel Kampanyalar

Paket İçeriğinde Neler Var?

Filmin Yıldızı Paket İçeriği her ay 40 yeni filmle birlikte televizyon keyfini tam anlamıyla yaşatıyor. Bu paketle 12 farklı eğlenceli ve eğitici çocuk kanalı, 10 farklı kaliteli belgesel kanalı, TFF 1.Lig karşılaşmaları, İngiltere Premier Ligi, NBA ve birçok spor içeriğini izleyebileceğiniz 12 farklı spor kanalı, Mutfak ve Eğlencenin tadını çıkaracağınız beIN kanalları ile HD Filmler Bir Arada!

Her Ay 40 Yeni Film

Gerilim, aksiyon, romantik komedi, korku aklınıza gelebilecek her türde filmler paketin içerisinde. Her ay 40 yeni filmle dünyaca ünlü oyuncular evinizde.

Dil ve Altyazı Seçeneği

Yeni filmleri Türkçe Dublaj veya Orijinal Dil, Türkçe/İngilizce/Orjinal Dil altyazı seçenekleriyle film keyfinizi dilediğiniz gibi yaşayın.

Belgesel ve Çocuk Kanalları

En popüler ve kaliteli doğa, bilim, yaşam belgesel kanallarıyla, eğlenceli ve geliştirici çocuk kanallarıyla TV keyfini doya doya yaşayın.

Spor Kanalları

İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1, TFF 1.Lig Karşılaşmaları, Yerli ve yabancı spor kanallarıyla sporseverler bu kanalları çok sevecek.

Filmin Yıldızı Paketi Kanalları

Filmin Yıldızı Aile Paketi Kanalları


 

 

beIN MOVIES Premier HD

Kanal No: 11
 

 

beIN MOVIES Festival HD

Kanal No: 12
 

 

beIN MOVIES Stars HD

Kanal No: 13
 

 

beIN MOVIES Action HD

Kanal No: 14
 

 

beIN MOVIES Action HD

Kanal No: 15

beIN MOVIES Family HD

Kanal No: 16
 

 

beIN MOVIES Turk HD

Kanal No: 17